Jak być efektywnym zarządcą nieruchomości i mieć z tego satysfakcję

Poznaj metody, dzięki którym zrozumiesz procesy zarządzania nieruchomościami i zwiększysz swoją skuteczność

Czy chcesz wziąć udział w pierwszym kursie organizowanym w Polsce?

Czy Jesteś w stanie wyobrazić sobie, że Twoja praca zarządcy nieruchomości może być łatwiejsza? Czy Ty, jako zarządca nieruchomości, możesz być bardziej skuteczny? Pracując jako zarządca nieruchomości zauważyłam, że naszym największym problemem jest umiejętność zarządzania czasem i bycie elastycznym. Innym problemem jest to, że koncertując się na szczegółach gubimy całość. Częste sytuacje awaryjne stresują nas i wybijają z rytmu lub zaplanowanego dnia, a tu trzeba jeszcze odpisać na tysiące maili, odebrać telefony. Zarządca jest cały czas w ogniu „walki”. Dlatego opracowałam kurs, który pomoże Ci rozwiązać te problemy.

Jedyny, innowacyjny taki kurs w Polsce, który pomoże Ci pokochać swoją pracę.

Pokochaj swoją pracę zarządcy nieruchomości

Zdobądź wiedzę, dzięki której będziesz bardziej skuteczny w zawodzie zarządcy nieruchomości komercyjnych i będziesz wykonywać swoją pracę z pasją i zaangażowaniem

Już dziś podejmij decyzję

Poznaj unikalną metodę zarządzania nieruchomościami komercyjnymi. Dowiedz się, jak zbudować relację z najemcami, jak wykorzystać potencjał serwisów budynkowych, by być skutecznym zarządcą nieruchomości

Jak zarządzać nieruchomościami i nie zwariować?

Poznaj narzędzia, które pomogą Ci opanować wielozadaniowy zawód zarządcy nieruchomości i ograniczą Twój stres. Naucz się ustalać priorytety i wykonywać zadania na czas.

Zobacz, jak łatwy może stać się proces
zarządzania nieruchomościami

Dla kogo jest ten kurs i jaki jest harmonogram kursu?

Pierwszy, innowacyjny kurs online skierowany jest do zarządców nieruchomości komercyjnych lub osób, które chcą zmienić profesję. Odpowiedz sobie na poniższe pytania i zastanów, czy ten kurs jest dla Ciebie.

Jakie będę efekty dla Ciebie?

Zobacz, co mam do zaoferowania, a przekonasz się, że te kilka minut może całkowicie zmienić Twoją dotychczasowe podejście do zawodu zarządcy nieruchomości.

O Autorce

Beata jest ekspertem w dziedzinie zarządzania nieruchomościami z ponad 22 letnim doświadczeniem. Jest właścicielką firmy szkoleniowej Just Be Szkoła Rozwoju Jońskiej Beaty oraz autorką licznych publikacji, w tym poradnika dla zarządców nieruchomości „Zarządzanie nieruchomościami komercyjnymi”, wydanego  przez wydawnictwo C.H. Beck (2011, 2014, 2022).

Jest absolwentką Wyższej Szkoły Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie (Wydział Ekonomiczno-Prawny, licencjat, specjalizacja zarządzenie nieruchomościami oraz wycena nieruchomości).

Beata przeszła ścieżkę kariery w międzynarodowej agencji Knight Frank, do której trafiła w 2000 roku. Tu zdobyła duże doświadczenie w zarządzaniu nieruchomościami, gdyż to były czasy kiedy rynek nieruchomości w Polsce w tym branża zarządzania nieruchomościami tworzyły się. Wszystko powstawało od podstaw. Beata współtworzyła dział zarządzania, procedury, uczestniczyła w zatrudnianiu nowych pracowników, których chętnie brała pod swoje skrzydła.

Wtedy odkryła swoje umiejętności szkolenia młodych ludzi i odkrywania ich talentów.  Dla młodych adeptów była autorytetem, bo potrafiła przekazywać swoja wiedzę i w przystępny, zrozumiały dla nich sposób.  Przeprowadzała również szkolenia dla całego zespołu z procedur oraz systemu do zarządzania nieruchomościami. Jej podopieczni odnieśli sukcesy i wielu z nich zajmuje dzisiaj wysokie stanowiskach w branży.

W Knight Frank spotkała swoją mentorkę Monikę Dębską – Pastakia, od której nauczyła się jak poruszać się w branży nieruchomości.  Monika motywowała ja do zdobywania nowych doświadczeń w tym udziału w procesach due diligence, w transakcjach zakupu nieruchomości przez fundusze inwestycyjne, zarządzania portfelami nieruchomości funduszy inwestycyjnych zagranicznych i polskich (Fundusz Inwestycyjny Arka).

W 2008 roku założyła własną firmę Golden Raven. Był to rok załamania na rynku nieruchomości. Jednak Beata wykorzystała ten czas, żeby dzielić się z innymi swoją wiedza i doświadczeniem poprzez liczne publikacje w miesięczniku „Nieruchomości C.H. Beck” i miesięczniku „Wspólnota Mieszkaniowa”  W tym czasie napisała wyżej wspomniany poradnika dla zarządców nieruchomości, który zawierał praktyczne rady i został bardzo dobrze przyjęty przez branże.

Kolejny etap w jej życiu to praca w Kulczyk Silvestein Properties, którą rozpoczęła w 2011 roku. W KSP wykorzystała swoje zdolności do szkolenia zespołu między innymi przeprowadziła zespół  przez proces certyfikacji BREEAM In-Use portfela nieruchomości, uczyła zasad budżetowania i rozliczania kosztów oraz szkoliła z zaimplementowanych procedur. Właśnie w KSP zrozumiała jak ważna jest jakość usługi oraz budowanie relacji w biznesie.

W 2016 roku, kiedy udziałowcy Kulczyk Silverstein Properties podjęli decyzję o zamknięciu Spółki, Beata reaktywowała Golden Raven za radą jej ówczesnego Szefa Macieja Zajdla, od którego nauczyła się patrzenia na zarządzenie nieruchomościami z szerszej perspektywy.

W Golden Raven Beata postawiła na młodą kadrę, którą z ogromną przyjemnością wyszkoliła. Zatrudniała głównie pracowników bez doświadczenia, albo  z niewielkim doświadczeniem, żeby przeprowadzić ich przez cały proces zdobywania tajników zarządzania nieruchomościami. Swoim pracownikom pokazywała jak należy budować relacje z najemcami i podwykonawcami. Uczyła ich raportowania, przygotowywania budżetów, przekazywała im wiedzę praktyczną o budynkach i wymogach formalnych. Dzięki temu zrozumiała, że jej prawdziwym powołaniem jest szkolenie ludzi i wydobywanie z ich prawdziwego potencjału. Idąc za tym pomysłem Beata założyła w 2021 roku firmę szkoleniową Just Be Szkoła Rozwoju Jońskiej Beaty, w której na różne sposoby przekazuje swoją wiedzę i doświadczenie zarządcom nieruchomości i nie tylko. Kolejnym krokiem jest stworzony kurs dla zarządców nieruchomości.

Dzięki doświadczeniu w różnych firmach oraz przejściu ścieżki kariery Beata ma spojrzenie na zarządzanie nieruchomościami z różnych perspektyw, co daje jej ogromne zrozumienie procesów związanych z zarządzaniem nieruchomościami.

Motto Beaty to „Nie ma rzeczy niemożliwych są tylko ambitne zadania”.

Co mówią o Beacie?

Podczas kilkuletniej współpracy z Beatą Jońską otrzymałam ogromną wiedzę i doświadczenie w zarządzaniu nieruchomościami. Beata jest osobą profesjonalną , chętnie dzieli się swoim bogatym doświadczeniem zawodowym. Jest osobą otwartą, cierpliwą oraz w pełni zaangażowaną w to co robi. Z ogromną przyjemnością rekomenduje Beatę Jońską jako rzetelnego partnera i szkoleniowca.

Agnieszka Kufel

Zarządca nieruchomości

Swoją przygodę z zarządzaniem nieruchomościami rozpoczęłam w 2017 roku na stanowisku asystentka zarządcy nieruchomości Beaty Jońskiej. W tamtym czasie nie miałam żadnego doświadczenia w zakresie zarządzania nieruchomościami, wszystko było dla mnie nowe i nieznane.
Na szczęście Beata, jako osoba z 20 letnim stażem pracy w zarządzaniu nieruchomościami, posiada fachową wiedzę oraz bardzo duże doświadczenie, jest osobą niezwykle cierpliwą, posiadającą niecodzienny dar tłumaczenia nawet najbardziej skomplikowanych zagadnień. Beata w swojej pracy stawia przede wszystkim na rozwój i bycie samodzielnym – doradza, wskazuje drogę, kierunek, ale jednocześnie liczy na własną kreatywność i inicjatywę. Dodatkowo jej miła aparycja i sposób bycia zachęca do obcowania z nią i poszerzania horyzontów na wielu płaszczyznach.
Beata sprawiła, że na dobre weszłam w branżę nieruchomości, chłonęłam wiedzę całą sobą i zdobyłam doświadczenie młodszego zarządcy nieruchomości, a nawet mimo kryzysu jaki obecnie panuje z powodu pandemii bez problemów udało mi się znaleźć satysfakcjonującą pracę. Dzięki Beacie nie tylko nauczyłam się pracy zawodowej, ale również nabrałam pewności siebie, stałam się cierpliwa, wyrozumiała, otwarta i bardziej kreatywna. Jestem pewna, że tego czego nauczyłam się podczas pracy z Beatą nie są w stanie zaoferować nawet najlepsze studia.

Magdalena Kasprzak

Zarządca nieruchomości

Ogromna wiedza zawodowa przekazana w sposób absolutnie czytelny i profesjonalny, w przyjaznej atmosferze. Jakość i praktyczne podejście do wielu zagadnień, ich analiza i szczegółowe wskazówki pozwolą w przyszłości na skuteczne wdrożenie poruszanych zagadnień

Współpraca z Beatą to nie tylko zdobycie nowej wiedzy, współpraca z nią to rzeczywiste efekty. Polecam!!!

 

Kamil Grudzień

Zarządca nieruchomości

Kurs składa się z 5 modułów + bonusy

MODUŁ 1: Twoja misja - zarządca nieruchomości

Moduł 1 pozwoli Ci lepiej zrozumieć, na czym polega zawód zarządcy nieruchomości. Dowiesz się, jak ważna i odpowiedzialna jest rola zarządcy nieruchomości w procesie zarządzania. Poznasz portret psychologiczny zarządcy nieruchomości. Nauczysz się pracować ze swoimi mocnymi i słabymi stronami, tak by w najbardziej efektywny sposób wykorzystać je w zawodzie zarządcy nieruchomości.

MODUŁ 2: Twój cel - właściciel nieruchomości

W Module 2 poznasz odpowiedź na pytanie – kim jest właściciel nieruchomości. Zrozumiesz, gdzie zaczyna i kończy się Twoja odpowiedzialność, a gdzie Właściciela nieruchomości. Poznasz podstawę Twojej pracy, w której określony jest Twój cel, czyli umowę o zarządzania. Nauczysz się podstawowych informacji o raportach i budżetach, która wykonujesz dla Właściciela budynku.

MODUŁ 3: Relacje - najemcy

W Module 3 nauczysz się budowania relacji z najemcami i sposobami przeciągnięcia ich na swoją stronę. Poznasz metody, dzięki którym będziesz wiedział o każdym kroku najemcy. Zrozumiesz jak poruszać się po umowie najmu i gdzie znaleźć najważniejsze informacje dla Ciebie. Dowiesz się na jakie najważniejsze elementy zwrócić uwagę przy renegocjowaniu umowy najmu.

MODUŁ 4: Jakość usługi - podwykonawcy i dostawcy mediów

W Module 4 nauczysz się, jak wykorzystać potencjał podwykonawców – firm serwisujących budynek, do wypracowania najlepszej jakości usługi. Nauczysz się dobierać podwykonawców, by razem z Tobą tworzyli zgrany zespół, tak by wspólnie dbać o powierzony budynek/ nieruchomość. Zrozumiesz, jakie są istotne elementy umów z serwisami. Dowiesz się jak organizować prace remontowe i modernizacyjne, tak by nie zakłócać pracy najemców i funkcjonowania budynku lub zniwelować utrudnienia do minimum.

MODUŁ 5: Narzędzie i wiedza - ważne regulacje i dokumenty

W Module 5 poznasz najważniejsze regulacje i dokumenty, które pomogą Ci w codziennym zarządzaniu nieruchomościami. Nauczysz się tworzenia procedur i pisania regulacji niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania nieruchomości.

Bonusy

Jako bonusy poznasz kilka technik oddechowych, medytacyjnych, jogi kundalini, które pomogą Ci panować nad ze stresem. Nauczysz się uważności i relaksacji, które pomocne będą przy koncentracji i panowaniu nad umysłem Poznasz kilka metod, które pomogą Ci w efektywnym zarządzaniu zadaniami i czasem.

Szczegółowy program kursu - części teoretycznej

MODUŁ 2: Właściciel nieruchomości

MODUŁ 3: Najemcy

MODUŁ 4: Podwykonawcy i dostawcy mediów

MODUŁ 5: Ważne regulacje i dokumenty

BONUSY (wersja PREMIUM)

Co da Ci udział w tym kursie?

Korzyść #1

Zrozumiesz procesy w zarządzaniu nieruchomością

Korzyść #2

Nauczysz się jak patrzeć na nieruchomość w skali mikro i makro, dzięki temu zajmując się szczegółami już zawsze będziesz pamiętał o skali makro

Korzyść #3

Zobaczysz, że jesteś w stanie tak zorganizować czas i wykorzystać potencjał podwykonawców, żeby szybciej i skuteczniej wykonywać powierzone zadania przez właściciela nieruchomości

Korzyść #4

Nauczysz się sposobów budowania relacji z najemcą, co pomoże Ci w łatwy sposób rozwiązywać sytuacje kryzysowe

Korzyść #5

W zupełnie nowy sposób spojrzysz na raportowanie, budżetowanie, rozliczanie kosztów eksploatacyjnych, tak, że będziesz w stanie to polubić

Korzyść #6

Dostaniesz przykładowe narzędzia, które pomogą Ci zrozumieć Twoje obowiązki

Oto, co otrzymujesz w ramach kursu

Wiedzę teoretyczną

Kilkanaście godzin wiedzy przekazanej online na żywo, dzięki której dowiesz się jak skutecznie zarządzać nieruchomościami komercyjnymi

Wiedzę praktyczną

Praktyczna wiedza przekazana przez eksperta Beatę Jońską, zebrana podczas jej ponad 22 lat pracy zawodowej, którą wykorzystasz do zrozumienia procesów i wykorzystasz do osiągania lepszych efektów.

Mentoring

Wsparcie merytoryczne eksperta w dziedzinie zarządzania nieruchomościami Beaty Jońskiej.

Książkę

Otrzymasz egzemplarz książki „Zarządzanie nieruchomościami komercyjnymi” autorstwa Beaty Jońskiej.

Materiały do ćwiczeń

Dostaniesz materiały w formie zeszytów ćwiczeń do każdego modułu, dzięki którym będziesz śledził efekty pracy podczas kursu.

Przykładowe dokumenty

Otrzymasz wzory przykładowych dokumentów – regulamin budynku, umowa najmu, które będziesz mógł wykorzystać w swojej codziennej pracy.

Filmy instruktażowe (wersja PREMIUM)

Dostęp do filmów instruktażowych m.in. jak przygotować budżet, rozliczenie kosztów eksploatacyjnych, które pomogą Ci zrozumieć i nauczyć się wykonywania tych zadań.

Spotkania z ekspertem (wersja PREMIUM)

Spotkania z ekspertem Beatą Jońską, podczas których każdy uczestnik: Zostanie poddany analizie, Przeprowadzi checklistę swoich słabych i mocnych stron, jako zarządca nieruchomości, W każdym tygodniu otrzyma zadanie dostosowane indywidulanie do jego potrzeb, nad którym będzie pracował.

WYBIERZ OPCJĘ

W ramach oferty PREMIUM otrzymujesz:

BONUSY:

Łączna wartość kursu: 4019 zł

Łączna wartość bonusów: 950 zł
RAZEM: 4969 zł

CENA DLA CIEBIE:

2669 zł (oszczędzasz 2300 zł)

(POPRZEDNIA NAJNIŻSZA CENA 2669 zł) 

WYBIERZ OPCJĘ

W ramach oferty PODSTAWOWEJ otrzymujesz:

BONUSY:

Łączna wartość kursu: 1419 zł
Łączna wartość bonusów: 650 zł
RAZEM: 2069 zł

CENA DLA CIEBIE:

1419 zł (oszczędzasz 650 zł)

(POPRZEDNIA NAJNIŻSZA CENA 1419 zł) 

Często zadawane pytania:

Kurs trwa 6 tygodni? 

Spotkania będą odbywały się online na żywo. Będą nagrywane i będzie do nich dostęp na platformie w wersji PREMIUM.

Napisz do mnie, jeżeli masz pytanie odnośnie kursu beatajonska13@gmail.com, chętnie odpowiem.

Napisz do mnie beatajonska13@gmail.com, chętnie udzielę odpowiedzi na każde Twoje pytanie.

ZAPISY TRWAJĄ

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy