Moja historia

Moje życie zawodowe

Nazywam się Beata Jońska i jestem instruktorem kundalini jogi od 2014 roku oraz ekspertem w dziedzinie zarządzania nieruchomościami z ponad 20 letnim doświadczeniem. Moja praca jest moją pasją. Zawsze lubiłam się dzielić swoją wiedzą i doświadczeniem. Dlatego postanowiłam połączyć wiedzę zdobytą wykonując pracę zarządcy nieruchomości z praktykami jogi kundalini, które wzbogaciły moje życie.

To połączenie może na pierwszy rzut oka wydawać się niemożliwe a jednak jak przyjrzymy się temu z bliska, daje ogromny potencjał.

Dlaczego?

  • Praca zarządcy nieruchomości nauczyła mnie jak zarządzać finansami, budżetami, jak radzić sobie ze stresem oraz presją czasu, jak budować relacje, by osiągać sukcesy
  • Kundalini joga dała mi dystans, świadome spojrzenie na życie, dzięki jodze odnalazłam spokój i balans w życiu

Mikstura doświadczeń z obu dziedzin daję mi możliwość pokazania innym, jak osiągać sukcesy, mieć satysfakcje w każdym aspekcie życia i łączyć świat duchowy ze światem materialnym. Chce odczarować podejście do pieniędzy i ich zarabiania, by robić to z radością i lekkością.

Moje życie zawodowe przez pierwsze 10 lat to były poszukiwania. W 2000 roku zbankrutowałam, prowadząc sklep ogrodniczy. W rezultacie doprowadziło to mnie do depresji w 2002 roku. To najbardziej trudne i bolesne doświadczenie w moim życiu stało się momentem przełomowym. Właśnie wtedy zobaczyłam jak ważna jest umiejętność bycia „tu i teraz”. Nauczyłam się doceniać rodzinę i przyjaciół, a przede wszystkim zrozumiałam, że mogę zaufać sobie. Musiałam sięgnąć po mój potencjał wewnątrz siebie, żeby wyjść na prostą i zacząć wszystko od zera. I udało mi się.

Tę siłę wykorzystałam w karierze zawodowej zajmując się zarządzaniem nieruchomościami, piastując często menadżerskie stanowiska w znanych międzynarodowych firmach takich jak Knight Frank i Kulczyk Silvertein Properties oraz prowadząc własną firmę Golden Raven.

Przez cały okres mojej kariery zawodowej ogromną satysfakcję sprawiało mi szkolenie młodych ludzi, dzielenie się z nimi wiedzą, doświadczeniem i patrzeniem jak rozwijają swoje skrzydła, jak docierają do swojego prawdziwego potencjału i odkrywają swoje talenty. Dla swoich podopiecznych byłam autorytetem, gdyż doświadczenie zdobyłam piastując różne stanowiskach począwszy od asystentki zarządcy nieruchomości, a kończąc na stanowisku dyrektora działu zarządzania nieruchomościami. Będąc praktykiem swoją wiedzę i doświadczenie przekazywałam młodym adeptom w przystępny, zrozumiały dla nich sposób. Przeprowadzałam również szkolenia dla całego zespołu z procedur oraz systemu do zarządzania nieruchomościami. Moi podopieczni odnieśli sukcesy i wielu z nich zajmuje dzisiaj wysokie stanowiskach w branży.

We własnej firmie również postawiłam na pracowników bez doświadczenia, albo z niewielkim doświadczeniem, żeby przeprowadzić ich przez cały proces zdobywania tajników zarządzania nieruchomościami. Swoim pracownikom pokazywałam, jak należy budować relacje z najemcami i podwykonawcami. Uczyłam ich raportowania, przygotowywania budżetów, przekazywałam im wiedzę praktyczną o budynkach i wymogach formalnych.

Dzięki tym doświadczeniom zrozumiałam, że moją misją i prawdziwym powołaniem jest bycie liderem / nauczycielem, który pomaga innym odkryć swoje talenty, odnaleźć swoją misję, wykonywać pracę z satysfakcją, odnosząc sukcesy przy zachowaniu balansu w życiu.

W rezultacie założyłam nową firmę pod marką „Just Be” Szkoła Rozwoju Jońskiej Beaty, w której poprzez organizowanie kursów, warsztatów, webinarów dzielę się swoją wiedzą życiową, doświadczeniem z zakresu zarządzania nieruchomościami oraz praktykami kundalini jogi. Chcę pokazać innym jak można mieć satysfakcjonująca sytuację finansową i jednocześnie rozwijać się duchowo.

Moje życie duchowe

Praktycznie od czasów liceum poszukiwałam ścieżki duchowej – próbowałam rebirthingu, medytacji, hatha jogi, pracy z energią z bioenergoterapeutą. W liceum obejrzałam firm „Gandhi”, który wywarł na mnie ogromne wrażenie. Dlatego zainteresowałam się życiem i działalnością Mahatmy Gandhiego oraz zostałam wegetarianką. Moim marzeniem była podróż do Indii, którą zrealizowałam w 2013 roku. Podczas podróży do Indii pierwszy raz zrozumiałam kim jestem i czego pragnę.

W Indiach w ashramie w Kokamthan poznałam medytacje w ciszy według nauk Gurudev Janglidasa Maharaja. Nauczyłam się jak znajdować ciszę w sobie i odpowiedzi na nurtujące pytania.

Jeszcze przed wyjazdem do Indii w 2012 roku zaczęłam praktykować kundalini jogę. Można powiedzieć, że byłą to miłość od pierwszego wejrzenia. Praktykuję jogę od ponad 8 lat i dziś nie wyobrażam sobie dnia bez jogi. Joga tak mnie wciągnęła, że w 2014 skończyłam kurs nauczycielski Kundalini Reaserch Institute, USA. Podczas kursu otrzymałam imię duchowe Ved Gian Kaur. Co oznacza duchową wiedzę i mądrość.

Prawdziwą transformację przeszłam podczas 3 cykli kursu nauczycielskiego „The Science of Mind and Humanology in Leadership and Success” /Nauczanie umiejętności i humanologii w przywództwie i sukcesie/, organizowanego przez Sadhanę Singha z Włoch w latach 2016-2020. W trakcie kursu zrozumiałam, jaka jest moja misja, odkryłam swoją prawdę i spojrzałam na swoje życie z zupełnie innej perspektywy. Wiedza o zarządzaniu sobą i osiąganiu sukcesów pozwoliła mi tak naprawdę uwierzyć w siebie i swoją moc. Dlatego też chcę się dzielić zdobytą wiedzą i doświadczeniem w tym zakresie.

Dzięki kundalini jodze jakość mojego życia zmieniła się o 180 stopni. Przestawiłam priorytety, zrozumiałam jak ważne jest zachowanie balansu między życiem zawodowym, osobistym, własnym rozwojem a rodziną.

Moja misja

$

Pomagać innym w uczeniu się postawy, że zasługuje na sukces, obfitość i prosperitę

$

Uczyć zarządzania sobą, żeby odnosić sukcesy w każdej dziedzinie życia

$

Promować świadomość lidera Ery Wodnika

$

Pomagać innym w poszukiwaniu swojej misji

$

Pomagać innym w zrozumieniu – kim jestem

$

Pokazywać, że świat duchowy i materialny są ze sobą połączone i każdy zasługuje na dobrostan

$

Pokazywać, jak praca (w szczególności zarządcy nieruchomości) może być pasją

$

Uczyć doświadczania życia w pełni i odnoszenia sukcesów

Certyfikaty

Sukces i dobrostan to twój naturalny stan

Po prostu bądź i pozwól sobie na to doświadczanie